HAKLARIMIZI KORUMAK SAVUNMAK VE GELİŞTİRMEK GÖREVİMİZDİR !


HAKLARIMIZI KORUMAK SAVUNMAK VE GELİŞTİRMEK GÖREVİMİZDİR  !HAKLARIMIZI KORUMAK SAVUNMAK VE GELİŞTİRMEK GÖREVİMİZDİR !


Değerli vatandaşlarımız, 

Burası Müdafaa-i Hukuk Hareketi Partisi 'nin resmi Facebook sayfası olmamakla birlikte, kimsenin sataşma ve çatışma alanı da değildir. Hiç kimsenin bu sayfamızı takip etme mecburiyeti de yoktur. Bununla birlikte, hayasızlık etmeden herkes görüş ve düşüncelerini serbestçe paylaşabilir. 

Kurulmuş her siyasi parti gibi, 23.NİSAN.2006 'da kurulmuş bulunan MHHP'miz de iktidara gelmeyi hedeflerken; asli görevimizin, Türk halkımızı bilgilendirme ve aydınlatma faaliyetlerinde bulunmak olduğunun bilincindeyiz. Kuruluşumuzdan bu yana, bu yöndeki çabalarımız sürmektedir. 

İnkılap Tarihi=Devrim Tarihi bilgisi yetersiz olup, çevresince yada internet çöplüğünce kasten dezenformasyona uğratılmış kişiler, dilerlerse ellerindeki telefonu bile iyiye kullanıp doğru bilgileri resmi kaynaklardan edinebilirler. Bu konuda yardımcı olmaya da her zaman hazırız. 

Ne var ki;
Atatürk =Türk Ulusu olduğunu henüz öğrenememiş olanları, haddini aşmamaya davet etmek de görevimizdir.

Bilinmelidir ki; hakkında özel koruma kanunu olduğu halde, Türkiye Cumhuriyeti Devleti 'mizin kurucusu ATATÜRK'ümüze, Türk 'ün atasına, Türk Ulusu'na lanet, hakaret ve hatta küfür etme serbestisi yada icazeti arayanlara göz yumacak değiliz. 
Artık yeter! Anayasal ve demokratik haklarımızı kullanarak, üstelik kamu yararı gözeterek, bundan böyle bu yönde suç işleyen her kim olursa hakkında yasal işlem başlatacağımızı, Cumhuriyet Savcılıklarına suç duyurusunda bulunacağımızı, ilgili mahkemeler nezdinde dava açacağımızı aziz Türk Milleti 'mizin onurunu, hakkını, hukukunu kararlılıkla koruyup savunacağımızı buradan halkımıza açıkça duyurur, ilan ederiz. 

MÜDAFAA-İ HUKUK HAREKETİ PARTİSİ


Son Eklenen Videolar

https://youtu.be/emC-8CT-a7s